DHL

Czekasz na przesyłkę? Śledź każdy jej etap podróży.

Oczekiwanie na przesyłkę kurierską jest czasem okresem bardzo stresującym. Dlaczego? Wynika to z tego, że najczęściej obawiamy się po prostu, że nie będzie nas w domu i próba dostarczenia będzie nieudana.

W związku z tym firmy kurierskie idą nam naprzeciw i wynajdują coraz to nowsze rozwiązania. Jedną z takich opcji jest właśnie śledzenie paczek DHL. Otrzymujemy od firmy kurierskiej specjalny link, w który klikamy i widzimy całą ścieżkę podróży naszej paczki. Każdego dnia (nawet po kilka razy) jest dodawana aktualizacja. Dzięki temu mamy możliwość dokładnego zlokalizowania naszej przesyłki. Wiemy także dzięki tej opcji, kiedy możemy się spodziewać kuriera. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie tak zorganizować sobie dzień, aby nie przeoczyć wizyty kuriera.

Ułatwienie to jest bardzo wysoko oceniane przez klientów. Większość klientów chętnie z niego korzysta. Co więcej, przy historii ścieżki naszej paczki mamy także numer do kuriera wraz z numerem przesyłki. W razie jakiejkolwiek prośby możemy do kuriera zadzwonić i dopytać o szczegóły. Nigdy wcześniej oczekiwanie na przesyłkę nie było tak mało stresujące.

Firma DHL zyskała w oczach wśród klientów dzięki wprowadzeniu tego ułatwienia. Co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości. Mając do wyboru kilka firm kurierskich przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym, będziemy stawiać właśnie na DHL. Kontakty z kurierami są bardzo ułatwione i prościej jest dogadać się co do wyboru. Można nawet w ostatniej chwili zmienić termin dostarczenia paczki czy też jej miejsce. W większości firm kurierskich jest to po prosty niemożliwe. Doceńmy to i bądźmy wierni tejże firmie. Lojalność popłaca. Wysyłając często paczki możemy liczyć na atrakcyjne zniżki oraz inne akcje promocyjne. Pamiętajmy o tym i miejmy to zawsze z tyłu naszej głowy. Nie zapominajmy.