DHL

DHL – kurier z historią

Kiedy Adrian Dalsey, Larry Hillblom i Robert Lynn zakładali w 1969 r. spółkę, pewnie im się jeszcze nie śniło, że firma DHL, początkowo zajmująca się lotniczym dostarczaniem dokumentów z San Francisco do Honolulu, stanie się światowym liderem nowoczesnych rozwiązań logistycznych oraz świadczenia ekspresowych usług. DHL świadczy swoje usługi na terenie 220 krajów na całym świecie oraz daje pracę ponad 100 tys. osobom. Dzięki temu, że posiada 250 własnych samolotów i obsługuje 500 lotnisk, jest w stanie obsłużyć 2,5 miliona klientów, zapewniając przy tym wysoką jakość usługi.

Kurier DHL w Polsce

DHL Express wkroczył na rynek polski w roku 1991. Przez kolejne lata firma powiększała bazę klientów i rozwijała sieć swoich oddziałów, sortowni zatrudniała coraz większą ilość osób. Dziś obok UPS, Fedexa i GLS jest jedną z najbardziej popularnych firm kurierskich, a jej charakterystyczne żółte samochody z czerwonym logo bardzo często widać na ulicach większych i mniejszych aut.

Jakie przesyłki można nadać za pośrednictwem kuriera DHL?

Kurierowi DHL można powierzyć zarówno standardowe przesyłki, ale też ponadgabarytowe i niestandardowe. DHL Express odbierze paczki, dokumenty, DHL Parcel palety, skrzynie czy przesyłki ciężkie, w Global Forwarding, Freight zaś można zamówić usługę spedycyjną drogową, morską lub lotniczą.

Co wyróżnia DHL na tle innych kurierów?

Przystępna cena, wysoka jakość usług, szybki termin realizacji. DHL oferuje klientom umowy i korzystne oferty, a prosty i przejrzysty sposób zamawiania kuriera i nadawania paczek, sprawia, że współpraca układa się gładko i przyjemnie.

DHL od lat istnieje istnieje w branży TSL – firma przetrwała nie jeden kryzys i zmiany na rynku ekonomicznym. Dzięki trafnym decyzjom i właściwym zmianom, przetrwała i stała się jednym z liderów w branży.

Z ofertą kurierów DHL możesz zapoznać się na stronie: https://www.kuriernet.pl/centrum-informacji/dhl-dane-kontaktowe-i-informacje