Trifox – hurtownia zabawek.

przez Marcin Góralski

Hurtownia Trifox to wyjątkowe miejsce na mapie Bielska – Białej – jeżeli priorytetem dla przedsiębiorców detalicznych jest znalezienie najwyższej klasy towarów w korzystnej ofercie cenowej. Trifox specjalizuje się w sprzedaży zabawek dedykowanych do różnych grup wiekowych. Przedsiębiorstwo narodziło się w wyniku fuzji firm Pisarek oraz Irex funkcjonujących na lokalnym rynku dystrybucji zabawek już od wielu lat.

Trifox ma swoją siedzibę na terenie Bielska – Białej. Oprócz biura przestrzeń obejmuje także halę sprzedażową o metrażu 1800m2 z pełną ekspozycją ponad 6000 modeli krajowych oraz importowanych produktów – zabawek edukacyjnych, zabawek dla dzieci najmłodszych, interaktywnych modeli, gier planszowych, układanek – podzielonych na różne kategorie wiekowe. Trifox dostarcza tylko najwyższej jakości towarów, a priorytetem firmy jest zapewnianie bezpiecznych i wspierających rozwój zabawek dla wszystkich dzieci.

Bogaty asortyment w wielu kategoriach

Sklep internetowy Trifox został tak zaprojektowany, by maksymalnie ułatwić sprzedaż online. Przedsiębiorcy – zarówno drobni, jak i przedstawiciele większych korporacji mają możliwość zamówienia produktów z bardziej ogólnych kategorii, jak i tych szczegółowych. Hurtownia Trifox posiada w asortymencie jedynie towary najlepszych producentów krajowych i zagranicznych takich, jak np. Clementoni, Mattel, Hasbro, Ravensburger, SunDay, Steffi, Marioinex, Trefl, Hot Wheels oraz wielu innych. Preferencyjne warunki cenowe oferowane detalistom umożliwiają im potem sprzedaż w sklepach po konkurencyjnych kwotach. Zyskują na tym również finalni odbiorcy – czyli rodzice.

Szeroki zakres odbiorców

W ofercie Trifox znajdują się bardzo różnorodne grupy zabawek – zarówno tych całorocznych, jak i sezonowych, np. związanych z aktywnościami na zewnątrz latem czy zimą bądź związanych z okresem świątecznym. Kategorie produktów cieszących się szczególnym powodzeniem to m.in. zdalnie sterowane samochody, zabawki interaktywne, lalki oraz akcesoria dla nich, pluszowe zwierzęta, gry logiczne oraz planszowe, puzzle oraz układanki. Przygotowano też specjalne oferty dla najmłodszych grup wiekowych, obejmujące maty edukacyjne, bujaczki, drewniane klocki, grzechotki, zabawki sensoryczne, instrumenty. Każdorazowo decydując się na zakup w hurtowni Trifox można być pewnym, że otrzyma się towar wysokiej jakości, wytworzony z bezpiecznych komponentów oraz opatrzony odpowiednimi certyfikatami i atestami.

Hurtownia Trifox kładzie nacisk na ciągły rozwój oraz dynamiczne reagowanie na zmiany zachodzące na rynku. Branża zabawek odzwierciedla rozmaite trendy czy zmiany kulturowe – świadomość tego pozwala na utrzymywanie zainteresowania klientów.

Długotrwała i owocna współpraca

Podtrzymywanie zainteresowania jest niezwykle istotne dla hurtowni Trifox również dlatego, że filarem jej działalności pozostają długofalowe relacje z detalistami. Aby stworzyć taką bazę konieczne jest nieustanne dbanie o jakość na każdym kroku – zarówno w zakresie oferowanych towarów, jak i poziomu komunikacji oraz obsługi. Dlatego warto na bieżąco śledzić nowości na stronie https://trifox.pl/b2b/pl/

5/5 - (4 votes)

Może Ci się spodobać